Proč vybrat ALTERM?

Alterm se v roce 1995 stal jednou z prvních společností, které již od počátku vsadily na využívání alternativních zdrojů energie. V době, kdy mnozí naši současní konkurenti prodávali zákazníkům elektrické přímotopy a kotle na uhlí, dodával ALTERM pouze moderní tepelná čerpadla, solární systémy a fotovoltaické elektrárny.

Skoro 20 let zkušeností v oboru alternativních zdrojů energie nás přesvědčilo, že nabízet zákazníkům kvalitní výrobky má smysl i když se mohou zdát na první pohled dražší. Proto nabízíme například švédská tepelná čerpadla IVT, u kterých jsme si prakticky ověřili jejich mimořádnou trvanlivost a spolehlivost.  

Alterm je technicky orientovaná společnost, jejímž cílem není instalovat v průměrné kvalitě stovky zařízení ročně. Soustředíme se na to, abychom menšímu počtu zákazníků dodali ty nejlepší dostupné technologie a to s kvalitním návrhem a zajištěným servisem.  

Alterm je zakládajícím členem Asociace pro využití tepelných čerpadel a členem sítě IVT Centrum pro specializované dodavatele tepelných čerpadel IVT.

Majitelé společnosti ALTERM:

Jan Kos

Zkušený manažer zakázek, specialista pro návrh tepelných čerpadel, solárních a fotovoltaických systémů s více než dvacetiletou praxí v oboru. První tepelné čerpadlo uvedl do provozu již v roce 1993.   

Ing. Marek Bláha

Přední odborník v oblasti tepelných čerpadel, místopředseda Asociace pro využití tepelných čerpadel a ředitel zastoupení značky IVT pro český a slovenský trh.  První tepelné čerpadlo a solární systém projektoval a zajišťoval jeho instalaci již v roce 1993.